Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze propojit HP compaq nx 7400 s domácím kinem JVC TH S-66 ?

Zdravím,

Mohu tyto dvě zařízení nějakým způsobem propojit? Např. pro poslech hudby uložené v booku. V tomto ohledu jsem naprosto v pasti, názvy konektorů/kabelů, jejich účel a pod. mi vůbec nic neřiká.

http://www.alza.sk/SK/notebook-hp-compaq-nx7400-d73 697.htm
http://www.nejelektro.cz/eshop/cs/domaci-kina/syste my/jvc-th-s66.html

Díky za odpovědi.

jj, díky, ale tam se hovoří o zapojení repra nebo zapojení tv či digitalního/ananolg. zařízení. Mohu snad book v tomto případě nazvat digitální zařízení a koupit optický kabel? Do booka to půjde zapojit? Fakt jsem v tomto ohledu totálně v pasti :-/, takže bych potřeboval odpověd tipu "lze, kup xxxxkabel.

Až to propojíš,tak se ještě ozvi,jak ti to hraje.Taky jsem ntb propojil s dom.kinem (Panasonic SA-HT540),a byl tam dost velký "brum"-neposlouchatelný.Zjistil jsem,že je na vině zdroj k ntb.Zřejmě nedostatečně "vyhlazené" stejnosměrné napětí,což je u těchto zdrojů asi normal.Pokud jsem ho odpojil a jel na baterie,bylo vše OK.