Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nelze najít wifi

Ahoj,
po kompletním vymazání notebooku jsem nainstaloval Windows 10. V počítači nejsou vůlec žádné ovladače na nic. Jenže počítač mi nechce najít žádnou wifi (asi na to nemám sítové ovladače) zkoušel jsem nějaké sítové ovladače stáhnout na svém druhém notebooku a na přes flash disk je instalovat ale pořád to žádnou wifi nechce nalézt. (bohužel doma kabelové připojení nemám) Je to Notebook HP ProBook 640 G3. Dokázal by mi někdo poradit? či jaké ovladače či stáhnout případně jak to nastavit ? děkuji moc za rady

Řešení:

je tam jen ten Obecný monitor PnP ...nic jiného...a nic se nezmění. ale jak jsem psal výše. když jsem stahoval ovladač přímo od výrobce, tka po instalaci se objevilo..že procesory nejsou podporovány, někdě výše jsem i posílal screen. Takže si myslím že mi pořád chybí ovladač na grafickou kartu. ale nevím co s tím když mi přímo od výrobce nejde nainstalovat. Jinak fn plus tlačítka na hlasitost normálně fungují... jen ten Jas nefunguje a to ať přes tlačítka fn plus něco..a nebo přes systém.

jestli už ve správci zařízení není žádný otazník/vykřičník, žádný ovladač nechybí.
ta debilní hláška m$ o nepodporovaném procesoru je chyba nebo úmysl některých aktualizací, s ovladači to nesouvisí.
ms měnil nastavení ovládání jasu co dva roky, někteří proto považují w10 dodnes za betaverzi.

nejspíš ti to tam hp assistant všechno doinstaloval, při ruční instalaci by tam měl být:
Software čipové sady Intel ... https://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp101001-101500/sp101171.exe
HP Hotkey Support – UWP ... https://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp99001-99500/sp99442.exe

zajímavý je: "Tento balíček obsahuje program umožňující uživatelům podporovaných modelů a operačních systémů obnovit v registrech výchozí nastavení Řízení spotřeby."
Výchozí nastavení systému ... https://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp106001-106500/sp106097.exe
jenže píšou: "Implementuje hp přizpůsobenou křivku jasu 3 v notebooku HP EliteBook x360 1030 G7" - to skoro zní, že není pro tvůj model a tvou grafiku intel, přestože to ms v aktualizaci rozdrbal všem. nanejvýš se to nechytne.

zbytečným flashováním biosu se vyhýbám, je to vždycky riziková operace a většinou nic neřeší.

Je to přesně jak říkáš, v práci jsem to taky nikdy neřešil, tak jsem byl fakt překvapený že něco takového jako stáhnutí jasu nefunguje.
appka mi bohužel nejde nainstalovat (failed to copy NirCmd) ..zkoušel sem ji instalovat i na mém normalně fungujícím ntb..a tam to ukazovalo stejnou chybu.

edit. dostal jsem i dokinu a přes tu jsem to připojil k monitoru (tudíž problém s jasem už nemusím řešit) nicméně děkuji všem za ochotu a za čas!