Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Druhý monitor k PC

Zdravím. Chci si koupit ke svému staršímu PC s nVidia 1060 6gb, druhý monitor. Teď mám 27" FHD Samsung. Ale začátkem příštího roku budu pořizovat nové PC s nVidia 4070. Proto hledám vhodný monitor k této kartě. Volil bych Quad HD 31,5". Nevím jestli IPS nebo VA a hlavně jestli se zaměřit na modely s G-Sync, u kterých není takový výběr.
Jak bude vypadat obraz na takovém monitoru pokud pojedu hry na FHD, větší úhlopříčka atd na nVidia 1060? Hrají letecký simulátor MSFS kde kvůli přístrojům v kokpitu preferují ostrost obrazu. Děkuji za názory.

Podařilo se mi koupit ten Dell G3223D za pěkných 7,5tis. Trochu jsem měl strach, že nemá zakřivení, ale zatím mi to vůbec nepřijde jako mínus. Instalace ok, ale chci se zeptat
Zvuk mám přes externí repráky. Kde nastavit ve W10, že při přechodu na druhý monitor se mi nevypne zvuk z prvního? Na novém monitoru mi běží simulátor, ale když přejdu na druhý, kde hledám v mapách, zvuk se vypne, což je docela rušivé. Nikde nemůžu najít nějaký směšovač zvuků. Dik

Tak to nesouvisí nijak s monitorama.

Pokud přendáš fokus na jinou aplikaci a je úplně jedno, na jakém monitoru ta aplikace je, tak záleží na těch aplikacích se kterými pracuješ, jak se s tím vypořádají, jestli potřebují být zaměřené nebo ne.