Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Červené tlačítko

Zdravím, 1x , 2x týdně mi nefunguje třeba i celý den Červené tlačítko u TV. Divné je, že u ČT funguje vždy. Pouze u Novy a Primy to takhle občas blbne. Nikdy se nestalo, že by to nešlo pouze u Novy či pouze u Primy, když nejde Nova, automaticky nejde i Prima, ale ČT jde vždy, tak v internetu by neměl být problém. Tak nevím kde je problém. Má někdo podobnou zkušenost?

TV Panasonic, připojení přes kabel. Dělá to několik týdnů již. Vždy tak jednou týdně vypadne na několik hodin. Vždy když to nefunguje, druhý den to opět funguje. Ale po včerejšku to nefunguje ani druhý den. To je poprvé, co to vypadlo na 2 dny. A ČT stále funguje bez problémů. Tak zítra snad už zase bude fungovat.

Jenom namátkou:

U některých televizorů je problém s ukládáním cookies. Máme potvrzeno od přímo od výrobce, že se skutečně jedná o chybu televizoru, kdy se po nějaké době televizoru zahltí paměť s cookies.
Možné odstranění problému: zkusit vymazat cache prohlížeče (včetně cookies) v televizoru. Pokud to nepomůže, restartovat TV do továrního nastavení.

https://podpora.iprima.cz/hc/cs/articles/360000146211-Problémy-s-přihlášením-k-iPrima-účtu-v-HbbTV

díky za info, určitě užitečný, ale s přihlašováním problém není. Mě se neukáže ani ta ikona Červeného tlačítka v rohu TV, že mohu zapnout Hbbtv. Vůbec to nenabídne červené tlačítko, občas. U Čt se objevuje vždy, tam funguje bez problémů, tak bych čekal, že když jde nonstop na Čt, mělo by to jít i na Nově/Primě. Ale tam jednou to jde, pak zas ne a pak zas jo.

Vypadá to, že TV má problém s navázáním spojení na weby Prima a Nova. Takže bych zapátral tímto směrem a podíval se, jaké DNS servery máš nastavené v routeru a případně je změnil na 8.8.8.8 a 8.8.4.4 (Google), eventuálně 1.1.1.1 a 1.0.0.1 (Cloudflare).
A ještě pro jistotu zkontroluj nastavení sítě v TV (také tam lze - aspoň u mého Samsungu - měnit DNS).