Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Červené tlačítko

Zdravím, 1x , 2x týdně mi nefunguje třeba i celý den Červené tlačítko u TV. Divné je, že u ČT funguje vždy. Pouze u Novy a Primy to takhle občas blbne. Nikdy se nestalo, že by to nešlo pouze u Novy či pouze u Primy, když nejde Nova, automaticky nejde i Prima, ale ČT jde vždy, tak v internetu by neměl být problém. Tak nevím kde je problém. Má někdo podobnou zkušenost?

Jenom namátkou:

U některých televizorů je problém s ukládáním cookies. Máme potvrzeno od přímo od výrobce, že se skutečně jedná o chybu televizoru, kdy se po nějaké době televizoru zahltí paměť s cookies.
Možné odstranění problému: zkusit vymazat cache prohlížeče (včetně cookies) v televizoru. Pokud to nepomůže, restartovat TV do továrního nastavení.

https://podpora.iprima.cz/hc/cs/articles/360000146211-Problémy-s-přihlášením-k-iPrima-účtu-v-HbbTV

díky za info, určitě užitečný, ale s přihlašováním problém není. Mě se neukáže ani ta ikona Červeného tlačítka v rohu TV, že mohu zapnout Hbbtv. Vůbec to nenabídne červené tlačítko, občas. U Čt se objevuje vždy, tam funguje bez problémů, tak bych čekal, že když jde nonstop na Čt, mělo by to jít i na Nově/Primě. Ale tam jednou to jde, pak zas ne a pak zas jo.

Vypadá to, že TV má problém s navázáním spojení na weby Prima a Nova. Takže bych zapátral tímto směrem a podíval se, jaké DNS servery máš nastavené v routeru a případně je změnil na 8.8.8.8 a 8.8.4.4 (Google), eventuálně 1.1.1.1 a 1.0.0.1 (Cloudflare).
A ještě pro jistotu zkontroluj nastavení sítě v TV (také tam lze - aspoň u mého Samsungu - měnit DNS).