Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vádí hernímu notebooku že je neustále nabitý ?

Ahoj, mám už asi přes rok herní notebook msi gf66 a v podstatě ho mám jen doma na stole. notebook mám celý den napojený do zásuvky, jen na noc to vypojuji. Notebook mám vlastně skoro celý den zaplý když nemam školu a chtěl bych se zeptat jestli mu to vážně tak škodí a pokud jo tak jestli nemáte nějaké rady.

V nadpise "proč to není dobrý prístup" a v článku ani slovo o tom prečo to dobrý prístup nie je. Len bullshit o tom ako nastaviť niečo vo Windows, alebo ako sa batéria kalibruje. To už svedčí o tom že ten článok sú len domnenky od BFU.