Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z VHS do PC nejde zvuk

Ahojte, potrebujem poradiť k prehrávaniu VHS do PC. Prepoj mam cez scart do usb na pc zapojené všetky 3 cinche. Nahrávať chcem cez obs avšak problém je že video prehráva ale zvuk nejde. Mám aj nastavene na vstup konretne usb napriek tomu nejde. Nestretol sa s tým niekto? Menil som aj fps ani to nefunguje aj zmena rozlíšenia ani to. Vďaka

to je podľa mňa chyba len niekde v PC v nastaveniach len už som mám pocit že prešiel všetko čo sa týka zvuku netuším už kde to môže byť zahrabané. v OBS ani v iných nejde zvuk. Obraz bez problémov ale zvuk nič. v TV zvuk ide bez problémov. je to zaujímavé. Každopádne vďaka za rady.

Pokud v TV zvuk jde, je to v PC. Zkus nějaký jiný program, OBS neznám (používal jsem Pinnacle). Máš to správně nastavené ve "Zvuková zařízení" ??? U toho Pinnacle se ještě musel propojit kablík z "videokarty" do zvukovky, to u toho USB převodníku asi není (zvuk jde taky přes USB). Ten USB převodník by se měl objevit i ve "zvuková zařízení" a musíš to asi nastavit jako vstup pro nahrávání, možná se to dělá v tom OBS (ale ten neznám).