Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dočasné fiktivní číslo pro sms

Ahoj všem, chtěl bych se vás zeptat, jakou aplikaci na android by jste mi doporučili pro vytvoření fiktivního dočasného filipínského tel. čísla, na které bych mohl přijímat SMS? Nemohu najít nic spolehlivého, sice jsem něco vygooglil, ale všechno se tváří jako fake.

Dekuji

"fiktivní číslo" na kterém budeš něco přijímat neexistuje a existovat ani nemůže, protože takové číslo musí být v číslovacím plánu. Opačně (odesílat) to samozřejmě "nějak" lze.

Tvůj problém vyřešíš nákupem Filipínské VoIP služby s podporou SMS, rozhodně nikoli nějakou appkou do telefonu.

Předpokládám, že když se chce hlásit na nějaké stránky, tak nějaké kontakty přímo na Filipínách má.
Pár přátel tam mám a vím, že kdybych něco takového potřeboval, tak by nebyl problém, i kdyby měli kvůli tomu nějakou novou předplacenou SIM pořídit. Navíc telefonní čísla tam střídají jako ponožky :-P