Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KB 5032339

Aktualizaci KB 5032339 se mi na dvou PC nepodařilo nainstalovat. Na starším skončila s tím, že se nepovedla a vrátila změny. Na druhém novém se při 75% zasekla a dál nic - tak reset. MS píše, že je v pořádku a bez chyb a videa s návody v angličtině jsou mi na dvě věci. Je aktualizace důležitá nebo jí mohu ignorovat, případně je na ní srozumitelný návod? Na obou mám W10 Pro 22H2 a doposud jsem žádný problém s aktualizacema neměl. Díky předem za cokoliv.

Nojo, klasický MS fuck-up, chlapci něco posrali a na některých systémech to prostě nejde nainstalovat. Možnosti řešení jsou tři:
1) budeš se hrabat v dokumentaci, logách a motat se v tom tak dlouho, dokud nevyjde nový CUčko, který to opraví.
2) počkáš si rovnou na nový CUčko, kterým to MS opraví
3) upgraduj na 23H2 a je po problémech okamžitě - tohle je zaručený, máme to firemně odzkoušený