Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafická karta

Zdravím , konečně jsem se odhodlal postavit PC ale když už to chci objednat , prodej grafiky kterou jsem měl vybranou skončil a už ji nikde nemají skladem (já teda nenašel )

Poradil by mi někdo prosím s výběrem jiný ?

Původní - https://m.alza.cz/sapphire-pulse-radeon-rx-6750-xt-gaming-oc-12g-d7168342.htm

Tuhle jsem našel nejblíže k ni
https://m.alza.cz/sapphire-nitro-radeon-rx-6750-xt-gaming-oc-12g-levne-d7189590.htm

Ale bohužel nevím zda tahle bude na tom stejně dobře jako moje původní , na původní jsem dostal pozitivní reakce už tady v poradně dříve
Proto jsem se pro ni rozhodl

Ale tohle netuším ,jaký je rozdíl mezi pulse a nitro
Parametry jsem Koukal ze mají stejný ale jak jsem taky zjistil z diskuzi ne vždy dokážou nabídnout to stejné .

Budget na grafiku mám tak těch 11-12k

Řešení:

Tak ber klidně tu, co Ti doporučil pekelník. Já bych bral AMD grafiku, ale jen kvůli podpoře značky. Ta Nvidia je o něco výkonnější.

Ano vybírám už nějakou dobu , ale až teď na sestavu mám volné peníze nevidím v tom problém stejně jako dotazu pod jiným jménem bohužel se mi nedařilo přihlásit , nevidím rozdil jestli budu psát z mého profilu nebo z anonymu
3 dotaz pravda nemusel být ale také v tom nevidím žádný zásadní problém jako ty 🤷
Kdybych chtěl být nenápadný asi si nedám nick Tomáš 🫡

Víc paměti se hodí, už dnes může být 8GB někdy málo. Navíc se to extrémně hodí při hrátkách s umělou inteligencí. ;-) (asi nezajímá, mne ano)

... na rovinu, protože cena, tak ve svém desktopu mám taky jen 8GB a jde to. Ale být víc rozhazovačný, neřešit spoustu jiných věcí, neváhal bych se 16GB.