Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje druhý monitor připojený do desky

Zdravím mám problém mám jeden monitor zapojení přes grafiku hdmi a druhý monitor mám zapojení přes desku nejspíš dvi je to bílý kabel a ten druhý monitor mi ukazuje no signal nevíte co s tím díky.

Změna hloupého předmětu, původně: Pomoc monitor (host)

Podívej se na nastavení obrazovky v OS. Obraz můžeš duplikovat, mít odděleně dvě plochy atd...

ked máš zapojenu grafiku, tak je logicke, že ten čo máš zapojeny do dosky ti nepôjde. Zapoj ho takisto do grafickej karty. Ak na druhy monitor nemas vystup, kup si redukciu a zapoj to tak

Ve výchozím nastavení je to na "AUTO", druhá možnost "DISABLE"

Při této otázce je zjevné že tam nic neměnil takže mu tam zůstalo tedy AUTO
a mělo by to fungovat hned
Za předpokladu že má jeden monitor v dedikované a druhý v desce samozřejmě iGPU
Což taky nevíme. Už se asi nedozvíme:-)