Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje druhý monitor připojený do desky

Zdravím mám problém mám jeden monitor zapojení přes grafiku hdmi a druhý monitor mám zapojení přes desku nejspíš dvi je to bílý kabel a ten druhý monitor mi ukazuje no signal nevíte co s tím díky.

Změna hloupého předmětu, původně: Pomoc monitor (host)

Ve výchozím nastavení je to na "AUTO", druhá možnost "DISABLE"

Při této otázce je zjevné že tam nic neměnil takže mu tam zůstalo tedy AUTO
a mělo by to fungovat hned
Za předpokladu že má jeden monitor v dedikované a druhý v desce samozřejmě iGPU
Což taky nevíme. Už se asi nedozvíme:-)