Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Airpods pro nedrží v uších

Zdravím vás, nám nově Airpods Pro 2. generace s USB-C a mám takový problém, že mi stále vypadávají z jednoho ucha. Zkoušel jsem všechny velikosti špuntů ale nic naplat. Vrátit je nelze z hygienyckých důvodů. Jsou mi teď víceméně k ničemu a ztrácím trpělivost s věčným zatláčením zpět do ucha, co 3 minuty. Poslední co mě napadlo je to, že jsem na Ali viděl nějaké špunty z paměťové pěny. Nezkoušeli jste to někdo? Co jsem se díval, tak už by to nešlo ani rozumně prodat, jako zánovní protože na inzercích jsou nerozbalené už za 2500,-. Díky za rady

Ony jsou "pořád stejné" (ale dost propad v kvalitě - zpracování prej po outsourcingu Koss do Číny). Já je mám z éry jejich největší slávy. Ale vývoj se nezastavil, ani v té audiotechnice - dnes jsme o 2 lidské generace dál. Adorovat něco beznadějně zastaralé a dnes už ani ne průměrné nemá smysl.