Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Airpods pro nedrží v uších

Zdravím vás, nám nově Airpods Pro 2. generace s USB-C a mám takový problém, že mi stále vypadávají z jednoho ucha. Zkoušel jsem všechny velikosti špuntů ale nic naplat. Vrátit je nelze z hygienyckých důvodů. Jsou mi teď víceméně k ničemu a ztrácím trpělivost s věčným zatláčením zpět do ucha, co 3 minuty. Poslední co mě napadlo je to, že jsem na Ali viděl nějaké špunty z paměťové pěny. Nezkoušeli jste to někdo? Co jsem se díval, tak už by to nešlo ani rozumně prodat, jako zánovní protože na inzercích jsou nerozbalené už za 2500,-. Díky za rady

Mám stejný problém a nemám řešení. Pěnové špunty vylézají, bůhví proč, z ucha zrovna tak. Někde jsem četl, že asi padesáti procentům lidí špunty v uších nedrží. Nejsi sám, i s tím, že v jednou uchu ani náhodou...
Každou chvíli je někde inzerát, že je někdo dá zdarma...

s jackem? Je rok 2024,většina lidí fakt už nechce mít někde kabel

Ohledně prodání AirPodů je nutné si uvědomit, že 80% AirPodů nabízených na inzercích jsou fake, který má ale platné sériové číslo duplikované od originálů a skoro to ani nerozeznáš. Takže když tam originály bouchneš dráž, možná je prodáš

Pardon, že píšu mimo dotaz, ale mně na Porta Pro vadí ten kult okolo nich. Kdo je má, koupil by si znovu jedině je, hodí se pro všechny, na všechno, přežijí výbuch bomby a přejetí tankem.
Za tu cenu jsou to fajn sluchátka a už jsem Tě viděl je tady doporučovat několikrát. Ve svojí době to byla jasná volba, dneska je řada dalších povedených a schválně netvrdím, že nutně lepších, klidně podobných. Tady ale narážíš na skutečnost, že podle výběru sluchátek chce malá lehká skladná sluchátka na ven bez drátů k iPhonu. Ten nebude mít jack, takže řešit redukci, drát je objektivně vzato při pohybu venku v bundě otrava a ještě jsou velká a neskladná proti malé krabičce, kterou můžeš hodit kamkoli.

Porta Pro nijak kvalitni nejsou a nijak kvalitne nehrajou. I za 700 jsou drahe. Ano, kdysi to ziskalo status nejakeho "kultu", tak pred ctvrt stoletim - neb to bylo male, skladaci a basovalo jako krava. Porty Pro jsou jedine sluchatka ktere umi najit (vyssi) basy i tam kde nikdy zadne nebyly - uplny spodek ale neumi, stejne jako neumi slusne vysky ani ciste stredy. Je to fakt mizerie. Taky je doted nekde doma mam, kupoval pred tim ctvrt stoletim, tehdy snad za asi 2500Kc? (a ze to tehdy bylo penez). Komicka "dozivotni zaruka" kde ti je vymeni kdyz ti je treba rozkouse pes za "manipulacni poplatek" - byvalo to tusim 350Kc, coz tak odpovida cene tech sluchatek.

Co mam aktualne? Pod stromek jsem si loni najezi iBasso IT00 - https://www.audioreporter.cz/na-cem-poslouchat/recenze-techniky/ibasso-it00-prichazi-nejvetsi-prekvapeni-leta/ - jo, nestoji 700, ale hraji nesrovnatelne lip. Predtim jsem mel tusim Jays s-jays, nejake SONY spunty, jeste neco jineho - uzsi nevzpomenu na typ. Cokoliv z toho hralo daleko lip nez nejake Porta Pro.

Ano, vsechno dratove (= ne to co shani zadavatel, takze tady OT), a vse in-ear. Neb mimo jine chci tlumit okolity hluk = nemusi to pak tolik prervavat, na cestovani k nezaplaceni, do letadla, do vlaku. Protoze dnes uz pomalu 3,5mm jack a analogove rozhrani vymira, mam k tomu bezdratovy DAC FiiO BTR3K. I se sluchatky to zabere min mista nez Porty Pro a hraje to - jak to rict... Ne to neni jina liga, to je uplne jiny sport.

Ony jsou "pořád stejné" (ale dost propad v kvalitě - zpracování prej po outsourcingu Koss do Číny). Já je mám z éry jejich největší slávy. Ale vývoj se nezastavil, ani v té audiotechnice - dnes jsme o 2 lidské generace dál. Adorovat něco beznadějně zastaralé a dnes už ani ne průměrné nemá smysl.