Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nainstaloovat aktualizaci Windows

Zdravím.
Mám tu starší notebook HP ProBook 4540s, kde byly původně Windows 7. Provedl jsem čistou instalaci na Windows 10 (Home) a instalaci ovladačů. Při instalaci aktualizací skončí jedna, KB5033372, vždy skončí chybou. Přičemž na jiném PC se tako aktualizace nainstaluje bez problému. Kde může být chyba?
Díky.

[aktualizace.jpg]

Někdy (opakuji: někdy) pomůže promazání adresáře SoftwareDistribution v adresáři Windows. To ale nelze udělat jenom tak, napřed je třeba ukončit některé služby, promazat adresář a služby opět spustit. Pro usnadnění jsem vytvořil script RestartUpdate.cmd a nahrál jej na https://webshare.cz/#/file/5Rsjiiohcm/restartupdate-cmd . Tento script je nejlépe spustit jako Správce a pak se řídit pokyny (v našem případě je to volba "m"). Snad to pomůže.