Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena pc

Zdravím,

chtěl bych upgradenout pc, jelikož aktuální sestava již nestačí mým nárokům. Myslím si že upgrade mojí sestavy by stal stejně jak koupit celou novo poskládanou sestavu. Takže bych chtěl nejspíše koupit již poskládanou sestavu z bazaru než skládat zcela novou. Chtěl bych se zeptat kolik bych mohl dostat za mojí aktuální sestavu:

GPU: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
CPU: AMD Ryzen 5 1500X Quad-Core Processor
RAM: Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Základovka: PRIME B350-PLUS
Disky: SSD XPG GAMMIX S11 Pro 500 GB, HDD 1TB

Děkuji.

Tak pamäte aj disky sú použiteľné. Nemáme info o zdroji či krabici. Ostatne si myslím že ešte to nie je na vyhodenie, a dá sa to upgradovať, trebárs na AMD Ryzen 9 5900X + nejaká výkonnejšia karta RTX 4XXX napríklad, záleží ale koľko ste ochotný do toho investovať a vlastne aj od toho ako to používate.

Plánoval jsem koupit nějakou novou sestavu z bazaru/přeprodejce za rozpočet nějakých 20 tisíc. Samozřejmě čím menší cena tím lépe. Moje nároky jsou hlavně aby to dokázalo rozject na nějaké dobré fps EFT. Když koupím jak jste psal AMD Ryzen 9 5900X + nějaou tu grafiku 3/4 generace jak zjistím/zaručím kompatibilitu se základovkou, aby mi to útahl zdroj a abych to dokázal uchladit? Děkuju.