Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skace mi obraz

Caute mám problém s pól roka starým ntb asus od alzy ..
pri minimalizovani napríklad z hry na plochu mi takto skáče obraz ako na screnu .. keď stlačil enter tak to zmizne ale tento problém sa opakuje každý deň .. je to niekedy otravne a mám taký pocit že je len otázka času kedy ntb odijde .. ide o 1300€ nový ntb asus kupovaný pred pol rokom

Screen: https://files.fm/u/9fexa65rph

Zkusil bych se podívat po ovladačích (u výrobce notebooku). Jsou-li nové, nainstalovat.
Pokud ne, nejdříve bych po kompletní záloze třeba Acronisem jinam zkusil návrat do továrního režimu, případně čistou instalaci Windows.
Nezabere-li ani to, reklamace.

Možná je to na reklamaci rovnou, netuším…

Toto skutočne vyzerá na softvér, a to zjavne je vaša chyba že ste si tam "tunítkovali" systém. Ako už bolo poradené, preinštalovať driver, prípadne obnova systému. Nemyslím si že toto je chyba displeja, ale ak by takýto problém bol aj po novej inštalácii systému, tak až potom by som to reklamoval.

Len dúfam že tam nemáte vírusy nazývané:

- Antivírus (iný než Defender v prípade Windows)
- CCleaner, Iobit SystemCare a iné čističe
- Iobit driver boooster a iné driver boostre.
- Tunítka a iné typy boostrov.
- Cracknutý softvér
- Nejaké "zaručene bezpečnostné" píčoviny.
- Neznámy software

Ak jedno z toho máte, je jasné kde je problém.