Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skace mi obraz

Caute mám problém s pól roka starým ntb asus od alzy ..
pri minimalizovani napríklad z hry na plochu mi takto skáče obraz ako na screnu .. keď stlačil enter tak to zmizne ale tento problém sa opakuje každý deň .. je to niekedy otravne a mám taký pocit že je len otázka času kedy ntb odijde .. ide o 1300€ nový ntb asus kupovaný pred pol rokom

Screen: https://files.fm/u/9fexa65rph

Zkusil bych se podívat po ovladačích (u výrobce notebooku). Jsou-li nové, nainstalovat.
Pokud ne, nejdříve bych po kompletní záloze třeba Acronisem jinam zkusil návrat do továrního režimu, případně čistou instalaci Windows.
Nezabere-li ani to, reklamace.

Možná je to na reklamaci rovnou, netuším…