Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi nainstalovať windows 10 na notebook

Ahojte mám noteebok HP 6 ročný problém nastal že nešlo aktualizovať vôbec nič ani overenie microsoft konta ... tak som sa rozhodol preinstalovať windows dal som ho najprv do tovarenskych nastavení začalo všetko robiť došlo k instalacii windowsu a zrazu ukazalo chybu že nedokaže nainštalovať windows skúšal som cez usb nabootovane to mám správne všetko no ale ani nespustí skúšal som aj cez bios nastavit no nič nepomohlo ako keby notebook to blokoval a teraz je problém že notebook sa spustí ale windows už nie stále mi ukáže ze mam spustiť znova instalaciu windowsu ale ako ked mi nedovolí ? mohol mi odísť HDD ? za odpoved dakujem

Počítač sa neočakávane restartoval alebo sa vyskytla neocakava chyba instalacia systemu windows nemôže pokracovať.Ak chcete nainstalovať system windows kliknutim na tlacidlo OK restartujte pocičac a potom znova spustite instalaciu a mám tam možnosť ok kliknem nato a nič restartne pc a zase to iste...

Bylo by pěkný, kdybys příště dotaz rozdělil do jednotlivých vět.

Notebook je tajný, verze Windows taky tajná.

Místo továrního nastavení si vytvoř bootovací USB flashdisk s Windows a spousť instalaci z něho. Bylo to tady v Poradně řešené asi milionkrát.

Jestli máš v notebooku skutečně HDD, rovnou jej vyhoď (do ext. boxu) a pořiď SSD.

windows verzia je oficialna z microsoft

Pěkný, ale Microsoft nevyrábí jen jednu verzi Windows.

Vytvořil bych si boototací flešku s Hirens Boot a otestoval RAMky Memtestem a u HDD zkontroloval jeho SMART status.

Výměna SSD za HDD je skoro nutnost. I když se tady budou někteří snažit přesvědčovat, že to je zbytečný.

HDD má dnes význam len a len v systémoch s veľkým zápisom, ako napríklad DVR záznamník... v laptopoch, počítačoch, a inych pracovných staniciach nemá čo robiť. Dnes žijeme v dobe kde SSD je nutnosť v každom takom stroji. Dokonca by som už nešiel ani do SATA SSD, ale len M.2 Nvme, alebo PCIe

V noteboocích se HDD snad už ani nepoužívá. 6 let starý notebook HP bude jistě mít SSD.
Ve svém HP (už je na vejminku, ale sloužil dobře 12 let) jsem HDD za SSD vyměnil právě někdy před těmi 6 lety, kdy 320GB HDD jsem vyměnil 1:1 za 320 GB SSD. Na tom HDD se začly objevovat chybné sektory, tak jsem nečekal, až to položí windows. Po výměně se ani moc neprojevilo zrychlení (HDD asi nebyl brzdou), ale co se projevilo, že nebylo slyšet ani cítit disk (HDD dělá vibrace) a taky vydržela baterka o poznání déle.

kdyz mas rozesr... system ve kterem nic nefunguje, nediv se ze nejde ani extremne pomaly navrat ke stare verzi windows (nesmyslny navrat k prehistorickemu tovarnimu nastaveni)

misto hdd si kup ssd mx500, kapacita 500gb-1tb.

tvuj stary ntb mozna nepodporuje w11 (hw, ovladace): tak si nech stahnout .iso windows10 z ms.
pomoci "rufus" si nech udelat instalacni flashku.
http://servispckupka.cz/jak_reinstalovat_windows_10.php

a taky si podle modelu ntb postahuj ovladace od vyrobce (chipset, sitovky, grafika, audio, bt) - uvidis, jakou verzi wirdows podporuje.