Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi nainstalovať windows 10 na notebook

Ahojte mám noteebok HP 6 ročný problém nastal že nešlo aktualizovať vôbec nič ani overenie microsoft konta ... tak som sa rozhodol preinstalovať windows dal som ho najprv do tovarenskych nastavení začalo všetko robiť došlo k instalacii windowsu a zrazu ukazalo chybu že nedokaže nainštalovať windows skúšal som cez usb nabootovane to mám správne všetko no ale ani nespustí skúšal som aj cez bios nastavit no nič nepomohlo ako keby notebook to blokoval a teraz je problém že notebook sa spustí ale windows už nie stále mi ukáže ze mam spustiť znova instalaciu windowsu ale ako ked mi nedovolí ? mohol mi odísť HDD ? za odpoved dakujem

kdyz mas rozesr... system ve kterem nic nefunguje, nediv se ze nejde ani extremne pomaly navrat ke stare verzi windows (nesmyslny navrat k prehistorickemu tovarnimu nastaveni)

misto hdd si kup ssd mx500, kapacita 500gb-1tb.

tvuj stary ntb mozna nepodporuje w11 (hw, ovladace): tak si nech stahnout .iso windows10 z ms.
pomoci "rufus" si nech udelat instalacni flashku.
http://servispckupka.cz/jak_reinstalovat_windows_10.php

a taky si podle modelu ntb postahuj ovladace od vyrobce (chipset, sitovky, grafika, audio, bt) - uvidis, jakou verzi wirdows podporuje.