Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční touchpad LENOVO

Ahojte mám nový notebook lenovo ideapad 15alc7 a od kúpi mi nešiel touchpad tak som napojil externu myš updatol som všetko čo trebalo potom už išla ale len kým sa nevypol pc a znova zapol zas nič... je tam windows 11 skúšal som už všetko čo bolo na internete ale stále nejde.. ked si dám nastavenia bluethoot a zariadenia mal by tam byť touchpad ale vôbec tam nieje viete poradiť čo s tým??

Touchpad issues and driver availability - IdeaPad 1 15ALC7 Laptop - Type 82R4

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-IdeaPad-1xx-3xx-5xx-7xx-Edge-LaVie-Z-Flex-Laptops/Touchpad-issues-and-driver-availability-IdeaPad-1-15ALC7-Laptop-Type-82R4/m-p/5286028

After acting up all night last night in which I tried various things (including cleaning it with an alcohol wipe) and nothing working, this morning the touchpad worked fine!

cert aby se v tom vyznal