Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuková karta USB 2.0, UA0299- jak správně připojit a nainstalovat

Dobrý den, měl bych jeden dotaz, mám sluchátka (původně na xbox), s připojením na 3,5 mm jack a na pc ty sluchátka fungují. Zakoupil jsem si tedy zvukovou kartu: Adaptér USB 2.0, USB-A/M na 3,5 mm 4-pin/F, černý. Nicméně po připojení se mi zvuková karta ani neukáže, že je připojená a sluchátka nefungují, žádné ovladače jsem na tuto zvukovku nenašel. Netuším, co dělám špatně. Děkuji za odpověď.

Příliš mnoho neznámých. Proč?

Jaký je důvod pořízení USB zvukovky - nemáš integrovanou?
Co to je přesně za zvukovku - že by nějaký čínský noname šmejd?
Žádné ovladače jsi nenašel? A kde jsi hledal? Na webu výrobce?
Do jakého operačního systému se snažíš zvukovku nainstalovat?

Helee, vyhrál jsem sluchátka od Hyperx, ale jsou na xbox, nicméně mají 3,5 mm jack a mají fungovat na pc a proto jsem si koupil tu zvukovku, aby mi fungoval jak mikrofon, tak sluchátka. Žádné ovladače k tomu nejsou, mám nejnovější windowsi. Jinak je LoginLink https://www.patro.cz/logilink-ua0299-logilink-usb-dapter-with-3-5-mm-trrs-jack/ Začínám si myslet, že vůbec není funční, jelikož by se měla automaticky připojit a nemělo by se tam nic instalovat atd.

nemělo by se tam nic instalovat atd.

Jak jsi na to přišel? Každé zařízení potřebuje ovladač a instaluje se (buď ručně nebo automaticky).

Stále zatajuješ, proč sluchátka nepřipojíš přímo do integrované zvukovky? Jestli sluchátka mají jack 4pin a v PC máš zvlášť výstup na sluchátka a vstup mikrofonu, stačí redukce místo nesmyslné USB zvukovky.

Takže je to "externá zvukovka" (smiešny názov pre takéto tintítko, ale je to len adaptér) - navyše v popise si nenapísal svoj OS, pokiaľ máš W10, W11 - tak máš smolíka - je to nepodporované (teda OS to nerozozná, nemá na to žiadny ovládač).
Z popisu toho malého čuda:

Operačný systém Windows 98/98SE/ME/2000/XP/Vista/7
Doplňujúce informácie
Audio adaptér na konektore USB
Konektor USB 2.0 typ A samec
Vstup na mikrofón: 3,5 mm samica
Simulácia zvukového systému 5.1
Kompatibilita s Plug & Play