Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o PROFESIONÁLNÍ radu - nastavení Biosu !

V předchozím dotazu jsem pochopil, že v mém Socketu 1.200 je spousta problémů s ovladači Intel.
- Když hraji hru, hra se sekne monitor z černá, pak to zavrčí a restartuje se PC !!!
Mám desku Gigabyte Z490 Vision G, s nejnovějším Biosem F23 doporučený výrobcem pro tuto desku.
Ale výrobce udává podporu jen CPU Intel 10 generace a já tam mám 11 generaci.
Navíc u tohoto CPU 11600K, udává výrobce Auto Boot 5 GHz a Bios jen 4,6 GHz ?
Já bych chtěl alespoň těch 5 GHz, nebo možná klidně i víc, třeba o 5-8% ještě více, ale minimálně to co uvádí výrobce.

1. Kde a jak vypnout Intel "hamotinu" v BIOSu: Intel Rapid Storage Technology - Disable ?
2. Nevím kde a jak zapnout: UEFI - Enable !
3. SecureBoot - Enable ? (Ukazuje to jenom možnost Standard, nebo Custom.)
4. Jediné co se mi povedlo nastavit je: FastBoot - Disable.
- Biosu nerozumím, nevím co vypnout a zapnout, proto prosím o přesné rady ! Podrobně !
- Posílám i Scren napájení CPU, protože takhle to momentálně nejméně padá. Nebo to mám změnit ?
- Přílohy jsem dělal foťákem (jpg) a jsou 5,5-6 MB velké, nejdou vložit - Soubor je příliš velký ?
Můžete PROSÍM přenastavit velikost, vkládaných příloh ???
- Posílám fotky svého Biosu. Předem MOC, MOC děkuji.

["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171721.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171146.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171557.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171358.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171336.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_171240.jpg"]
["C:\Users\jaros\Desktop\IMG_20240226_180352.jpg"]

Znova, nechápu proč to CPU neběží více, když mám skoro nový zdroj: Adata XPG Core Reactor Gold 850 Watt.
Chladič na CPU, je pořád skoro studený, Zalman 4 heatpipes plně spolehlivý do 180 Wattů.
- Ostatně má sestava, je tady zveřejněna !
Posměšky mladších, už ve svém věku přecházím. A jsem zvědav, jak Vám bude to samé příjemné, až budete v důchodu,
sami a bez peněz. Snad zafunguje koloběh života. O úložnosti serverů nic moc nevím, asi jako většina.
- Tak jsem to vymyslel takhle, snad to bude fungovat ohledně příloh:

1ZakFAUT4BGvILuDYmheYOm96s1sMaSg8

Ten důchod máš na hlavu? Asi jo, protože jinak bys sem stejnou odpověď nedával pětkrát.
Najdi si jiného koníčka, počítač není pro tebe.

Znova, nechápu proč to CPU neběží více, když mám skoro nový zdroj: Adata XPG Core Reactor Gold 850 Watt.

a preco si myslis ze by mal prave zdroj ovplyvnovat frekvenciu CPU? alebo cohokolvek ineho?

Chladič na CPU, je pořád skoro studený, Zalman 4 heatpipes plně spolehlivý do 180 Wattů.

to je prave zle, chladic ma byt vlazny, alebo teply. inac neodvadza teplo

Posměšky mladších, už ve svém věku přecházím. A jsem zvědav, jak Vám bude to samé příjemné, až budete v důchodu,

toto ma nezaujima. ked ako 25 rocny pises blbosti, budes stejne na smiech ako 70r pisuci blbosti. Preco by mal niekto brat ohlad na mladeho/ dochodcu pisuceho blbosti? je to stejne.

O úložnosti serverů nic moc nevím, asi jako většina.

vidime. pretoze je z principu blbost dakam nahravat 5MB fotky obrazovky. Nastuduj si zaklady internetu alebo ako to mam nazvat...proste toto sa nerobi. Preto si za to ty a tvoja vacsina BFU zdrbavana....