Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod VHS kazet do PC

Ahoj. Jakým způsobem dostat VHS video do počítače pro další úpravu? Vím, že existují firmy, které se tímto zabývají, ale vzhledem k tomu, že toho na převod mám víc, hledám pomoc tady. Nerad bych koupil něco co nefunguje. Podařilo se mi sehnat funkční VHS přehrávač s výstupem SCART, takže základ asi mám ne? :-)

Kdysi jsem to řešil, ale bylo to časově náročné. VHS přehrávač jsem připojil k DVD rekordéru s HDD, nagraboval jsem VHS na disk. V DVD rekordéru jsem editoval nahrávku, ořezal začátky, konce, vyházel reklamy, případně rozdělil, pokud bylo na VHS více filmů, pořadů.
Vypálil jsem videa na DVD RW a zkopíroval do PC.