Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmizla ikona prekladu celej stránky v prehliadači Edge

V prehliadači Edge mi zo dňa na deň zmizol nástroj na preklad celej stránky (ikona v adresovom riadku: Písmeno A + nejaký čínsky znak)
Prekladač bol súčasťou Edge (nie doinštalovávaný ako rozšírenie). Kontroloval som nastavenia: jazyky, vypínal, prepínal ale nič...
Vrátil som ich do stavu, v akom pôvodne preklad fungoval...
Spôsobila to nejaká aktualizácia? Má niekto podobnú skúsenosť a vie poradiť ako to napraviť?

Používám Firefox a na liště se záložkama mám odkaz:

javascript:void(window.location='http://translate.google.com/translate?u='+escape(document.location)+'&hl=cs&ie=UTF8&sl=en&tl=cs')

Po kliknutí se aktuálně zobrazená stránka přeloží do češtiny. Toto řešení by mělo být univerzální pro všechny prohlížeče.

Tak skúšam vo Firefoxe, ale neviem, ako vytvoriť záložku, aby to aplikovalo na obsah adresového riadka.
Ale našiel som lepší doplnok (TWP - Translate Web Pages), než ten, čo som mal doteraz (Simple Translate).
Správa sa presne ako ten integrovaný v Edge.
Spúšťaciu ikonu má v adresovom riadku a prekladá priamo v zdrojovom paneli.

Mám, ale keď v rámci prekladanej stránky prechádzaš po x ďalších linkoch, tak tlačitko späť musíš stlačiť tiež x-krát.
Alebo by si musel nanovo zadať prvú adresu...(alebo adresu niektorého z podlinkov, ktorý ťa zaujíma).
To skôr je namieste otázka, či to potrebujem v pôvodnom jazyku, keď som chcel preklad...