Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STB + internet

Může někdo doporučit "krabičku", která má tuner pro DVB-T2 a zároveň umí přijímat pořady z archivu ČT (či jiných stanic) po internetu (přes webový prohlížeč)?

Třeba tohle: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1096460285-komisar-montalbano/209381463900004/

Něco jsem našel, ale nějak si nejsem jistý, zda to jde:

https://shop.atoselektro.cz/ab-cryptobox-752-hd-combo_d243872.html

https://www.czc.cz/mecool-kt1-android-tv/350089/produkt

Ta Tesla mi připadá trošku lepší, dnešní recenze vypadají slušně ... možná se během 2 let (aspoň některé) problémy vyřešily. Jen mne překvapuje, že nemá PVR z DVB-T2, ale to příp. oželím. Ještě tomu dám tak týden či 2 rozmýšlení, bohužel to nikde poblíž v chodu neuvidím.

Také to byla Tesla XT650, která má jenom 79%, navíc Mascomu sundala hodnocení ženská, která se v něm nejspíše moc nevyzná. Spolehlivost a kvalita nové Tesly XT850 je ve hvězdách a klidně může být lepší než starý model Tesly i Mascom. Ono u tehle značek je jenom o tom, jaký původní produkt od 3. výrobcu si vyberou a dají na něj své logo a značku. ;-)

za mňa homatics box R plus,má android tv,1GB LAN,wifi 6E...nokia 8100 ,to isté,alebo Uclan Ustym 4K Pro, beží na tom Denys linux alebo Enigma 2,vstavané 4 disky,multiboot,môže mať 4 operačné systémy naraz a prepínať boot podla potreby,možnosť pripojiť ďalšie disky alebo externé tunery cez usb,podporuje aj externé usb/LAN 3G/4G modemy,zabudované dualband wifi/1GB LAN,možnosť pripojiť klávesnicu/myš a "premeniť" to na plnohodnotný počítač s linuxom,má 4 jadrový 1,7GHz Hisilicon procesor,DVBT2/S2X tuner,4GB DDR4 system RAM,možnosť zväčšiť ako expanded RAM pripojený externý ssd/flash disk podobne ako niektoré smartphony.....dobré ,stabilné a s výbornou podporou (treba hladať na Amiko fore) sú aj stb boxy od Amiko,pre modely bez LAN/WIFI je možné dokúpiť externý wifi prijímač napr. https://satelity.ellano.sk/41675/amiko-wln-861.html?gad_source=1 ,ale fungujú aj s podobnými od iných výrobcov,napr. Cudy,AB Com,Octagon,Opticum,Giga b-lue,DreamBox....bezproblémový a stabilný je aj ten Mecool z Tvojho odkazu,je to možno menej známy výrobca,ale robí kvalitné veci,ale pokial tomu nebránia financie,išiel by som skôr do Mecool KM6 Deluxe,má novší android,zaistenú podporu aj od google,je ním plne certifikovaný,wifi 6E....