Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupím ASUS EEE

Možná se mi sejdou nějaké korunky, tak předběžně uvažuji o tom, že si koupím ASUS EEE (nebo něco pidobného). Stačí mi i ten nejobyčejnější, chci ho jen na psaní na cestách a asi ani nemusí být funglovka.
Nemáte někdo přehled o cenách? Na webu jsou toho mraky.

Asi to nebude nic pre kratu, ale zakratko (snad) tu budeme mat aj HP mini 1000 s Intel Atom procakom, 10" display (neskor aj 9" verzia), (tusim) 92% klasickej klavesnice, co je docela luxus, SSD disky, s linuxom aj 2GB RAM.

Pre klofacov mozno nie, ale mne sa prave tento HP Mini 1000 zda ako super riesenie, predpokladane dobre spracovanie, kombinacia linuxu a 2GB RAM (XP ma obmedzenie na 1GB), SSD disk a luxusna klavesnica pre 10prstakov. Len nech to ma prijatelnu cenu.