Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka Sony WH-1000xM3 - nefunguje spojení s BT adaptérem

Vlastním bezdrátová sluchátka sony WH-1000xM3, Zakoupil jsem BT adaptér. počítač BT najde píše mi to že je se sluchátkama spojení, ale není. Co zkusi?t Nebo vrátit a koupit jiný adaptér?? Pokud budete radit, prosím opravdu krok po kroku. Díky

Změna hloupého předmětu, původně: Nejsem odborník (host)

Spojení se sluchátky znamená, že proběhlo párování?
Přes kabel hrají? (píše jeden zákazník, tak asi lze?), nebo máš jinak ověřeno, že sluchátka fungují?
Jakou specifikaci BT má adapter? Nejlépe rovnou jeho označení. Sluchátka mají BT 4.2

Přesně takový adaptér ...

jak praví předkolega: nejde o tvar, ale o přesný typ usb adaptéru (viz nápis na krabičce nebo ve správci zařízení).
je kompatibilita mezi novějším bt 5.0 a starším 4.2, ale v praxi to občas drhne, to může být tvůj případ. proto ke sluchátkám s bt 4.2 doporučuju adaptér bt 4.x
taky je fajn, když jde o originální instalaci windows od výrobce, ta domácí instalatéřina bývá často fušerská, protože uživatelé znají z celého pc maximálně grafiku.

WIN 10 PRO, Edice Windows 10 Pro
Verze 22H2
Datum instalace ‎07.‎09.‎2020
Build operačního systému 19045.4412
Výkon Windows Feature Experience Pack 1000.19056.1000.0

píše mi to že sluchátko je spárované ale nic neslyším.

Díky, ale to už se bojím že něco rozhodím a pak se nebudu umět dostat zpět. Pokud dám Win +R mám tam: taskkill / F / IM discord.exe jakoby pod tím resp další řádky jsou : control, resmon.exe, regedit, %appdata%\wargaming.net, cmd a winver

Ak PC zahlásil, že má "se sluchátkama spojení", tak je treba urobiť ešte jeden krok:
- v pravom spodnom rohu na dipleji kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu "Reproduktoru" a vyberte "Otvoriť nastavenia zvuku"
- v položke "Vyberte výstupné zariadenie" v roletke zmeňte výstupné zariadenie zo "Speekers" na "Slúchadlá Bluetooth" a slúchadlá začnú hrať.
- po odpojení slúchadiel sa výstupné zariadenie automaticky prepne na "Speekers".