Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype zvuk

Dobrý den, z notebooku Lenovo mi nějak zmizel skype. Používáme ho pro spojení s přáteli, protože nemáme chytrý telefon, vyhovují nám starochům tlačítkové.
Nahrál jsem skype znovu, povedlo se, ale ne úplně:
Vzájemně se vidíme, my partnera slyšíme, on nás ne. Možná jsem provedl něco se zabudovaným mikrofonem?
Vždy jsem k našim problémům dostal z poradny srozumitelný návod na řešení problému. (Jsem počítačový analfabet, ale s tím už nic nenadělám.)
Může mi, prosím, někdo poradit, co s tím?
Díky.
iw

Ahoj
Ve Skype jste nějak nastavovali ZVUK?
V default nastavení používá to co je default v systému

Pro kontrolu bych šel do aplikace ZVUK
Dostat se tam je jednoduchý

Tlač, Win+R
napsat --- mmsys.cpl

Tam v okně klep na druhou kartu s názvem "záznam" zkontrolovat jestli je nastavená ta v notesu

přikládám jak to vypadá, samozřejmě jiné zařízení mám, hledej něco jako....mikrofon realtek, jako výchozí
Prozatím