Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk na PRIMĚ HD (satelit)

Zdravím,
máme Satelitní přijímač FULL HDTV se zabudovaným dekódovacím systémem IRDETO
a funkcí FAST SCAN, která neustále aktualizuje seznam programů řízený poskytovatelem
satelitního vysílání. Funkci FAST SCAN jsem vypnul a seřadil programy ČT1 ČT2 atd. poté jsem zjistil PRIMA HD, obraz v pořádku,ale zvuk chybí, ostatní programy jsou v pořádku. Lze chybějící zvuk u Primy HD ( u satelitního přijímače ) někde obnovit -naladit, u sousedů zvuk nechybí, takže chyba bude v přijímači.

Zdarec
Jako .odt ??
Já na to nemám odvahu, nic ve zlým

čtvrtá kapitola

Teď k otázce. Není program PRIMA HD víckrát na transpondéru?
Zkusit ho projet celý znovu, měl jsem kdysi satelit když byl zadarmo a napořád,
některé stanice byly zdvojený co si pamatuju
Zkus

edit:
tak jo

https://www.zive.cz/poradna/nejde-zvuk-na-prime-hd-satelit/sc-20-cq-730134/default.aspx?consultanswers=1

https://www.poradte.cz/elektronika/36644-nejde-zvuk-na-prime-hd-satelit.html

Mě stačilo zadat tvůj dotaz do Goo....vyhledávače, a už se to na mě sypalo
Možná odpověď na - poradte.cz