Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje email

Mam mensi problem, nefunguje mi email na seznamu. Neprichazi emaily z jinych pocitacu nez mam doma:) Vsechny filtry jsem vymazal, zadny presmerovani tam neni, presto zvenku nic neprijmu:(

nevim jestly je to to samé co se stalo mě ,ale já měla plnou schránku a nemohla jsem přijímat od nikoho emaily -tak jsem některé emaily vymazala kapacitu e.schránky jsem si zvětčila na 2000 mb a je to od té doby ok-třeba máš něco podobného ;-)

Ještě by možná stálo za pokus, zeptat se někoho, jestli používáš webové rozhraní Seznamu, či stahuješ e-maily nějakým klientem (např. Outlook Express) a pokud klientem, pokusit se zjistit, jestli jsou na Seznamu vidět a jen se nestáhly, nebo co vlastně. Pokud "nedorazily" na Seznam, mohlo by to být tou plnou schránkou. Ale to by se snad vrátily jako nedoručitelné a bylo by to tady napsáno že?
Výsledek bádání sem pak napsat.

Tak, z Atlasu a Gmailu nic neprislo, ze seznamu prislo:-)

Mimochodem, nemuze vadit ze ten meil je ve formatu jmeno..prijmeni@seznam.cz, ty dve tecky?

Toto je chybova hlaska z Gmailu:

This is an automatically generated Delivery Status Notification

Delivery to the following recipient failed permanently:

jan..smid@seznam.cz

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 501 501 Invalid email address. (state 14).

evidentne to nie je tvoja spravna email adresa (invalid email address).
Akym menom sa na ten seznam prihlasujes? (presne) resp. ak to tu nechces vypisovat tak si oznac to okienko ktorym sa prihlasujes, Ctrl-C a potom niekde inde do odoslat komu Ctrl-V a dopis k tomu @seznam.cz a skus to odoslat tak.

Inac ako dlho mas ten email uz? Netreba to najprv aktivovat (emailom na iny email adresu ktoru si tam zadal apod?)

Jako kontaktní je myšleno, kam to nové heslo mají poslat a je jedno jaká adresa to je. Přeci když si někdo dělá úplně první schránku, nemůže někde psát kontaktní e-mail, když žádný nemá.
Důležitá je ta kontrolní otázka (např. příjmení matky za svobodna - či co tam máš nastaveno) na tu se musí odpovědět správně.

Také se mi to stalo.Na Seznamu.Meil bych si založila nový,ale nechtěla jsem přijít o data na těch meilech.Napsala jsem do Seznamu,založila prozatímní emailovou schránku.Ozvali se druhý den a obnovili mi ji.Takže mám dvě.Ale to hlavní,že jsem nepřišla o data.Někdy jí požívám jako takovou zálohu.Se mi to málem nevyplatilo,ale když je plná fleška,tak co.Zkuste.Ať se zadaří.