Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám obr PS2 myšáka

Mám myš Genius NetScroll Optical, která není úplně nejmenší (12cm na délku), ale rád bych větší, doporučte, prosím. Tím větší myslím delší, aby se vešla do celé dlaně, nemusí být nutně vyšší.

Použití - AutoCAD. Ten Genius je obyčejný, takže jde hlavně o velikost :-p

Díky

sem se tím letos bavil, kromě výšky myši je důležité ne-zúžení myši uprostřed (kde ji drží prsty), naopak její délka je málo podstatná - rovnou odmyslíme notebookové parodie. celkem ujdou myšové s jakýmsi vnitřním vybráním, ale jen za podmínky že mají i spodní opěrku pro palec.
zatím co sem měl v ruce to skvěle splňuje logitech mx-518 = optický myš, mají i obdobnou dražší laser verzi.
jestli optika nebo laser je skoro jedno, záleží po jakém povrchu to chceš provozovat, laser si díky vyššímu dpi poradí s lesklejším / homogennějším povrchem.

ps/2 neřeš, každý druhý myš má přibalenou redukci, nebo je s ní nejspíš kompatibilní.