Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rezim Spanku

Zdravím...
Chtěl jsem se zeptat, jak se dá nadstavit, že když dám režim spanku pc vubec nehučí (Nejde slišet)
Měl jsem to tak před přeinstalovaním windowsu... kdyby někdo vědel napiště mi radku díky...

Já to laicky cítím tak, že spánek je stav, ve kterém pohnu myší a počítač se probere, zatímco hibernace je uložení stavu na disk a vypnutí. Pohnout myší nepomáhá, musím sáhnout na spínač. V terminologii jsou zmatky dle verze windows.
(A prosím slyš, nenadstavuj, jen nastavuj, to jen tak na okraj.)