Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínaní pc her

Ahoj,
mám problém: Když hraju hry tak pri hrani se mi zobrazi jen cerna obrazovka a po 2 - 4 sekundach se zase obrazovka vrati do hry, ale furt se to opakuje. Když vypnu hru, tak mi system napise: Váš ovladač R300 byl poškozen a znovu aktualizován.

Moc díky za odpověď

Asi nerozumíš. My ti správnou odpověď jen tak nenasypeme, jelikož ti do hlavy, ani do počítače nevidíme, takže koukej ty nasypat nám informace a my ti z nich splácáme rady k řešení tvýho problému. Pokud chceš mít počítač v pořádku, tak se musíš snažit především ty sám.
Takže znovu a tentokrát odpověz na všechno:

Jaká je konfigurace počítače? Jaké hry? Všechny, nebo jen některý konkrétní?
Zkoušel jsi nové ovladače grafárny?

A zkousel jsi preinstalovat ovladac graficke karty? Zkousel jsi kontrolovat, zda se ti grafocka karta neprehriva? Je zdroj v PC dostatecny?

P.S. Vpravo je tlačítko ODPOVĚDĚT, zkus ho taky použít. Uvidíš sám, k čemu slouží.

Konfigurace:
Windows Vista Home Basic
AMD ATHLON(tm)64 Procesor 3500+
2,00 GB RAM
Radeon X1650 Series

Hry:
Jenom u těch nejnovějších, např: GTA IV, Shaun White Snowboarding, NFS UNDERCOVER atd...

Zkoušel jsem stáhnout aktualizaci na drivers , ale když pak spustím hru, místo tý černý obrazovky se mi po chvilce sám vypne počítač.

A ten zdroj? Je to napsané přímo na něm, na štítku. Výrobce, typ a výkon.
Pokud zdroj nestíhá, může to být příčina tvých potíží, protože ti to chcípe při zátěži. Při zátěži bývají právě problémy se zdrojem, nebo s teplotou, tak proto se ptám. Ještě zkus zjistit teploty programem SPEEDFAN, je možný, že ti chladič na grafárně špatně sedí, takže jádro se hřeje, ale chladič je relativně studenej, protože neodebírá z jádra teplo.

Zdroj je ta placatá plechová krabice, s víceméně čtvercovou základnou úplně nahoře v počítači. Zvenčí se do ní strká tříkolíková zásuvka a je na ní vypínač označený 0-I.
Z boku, pokud sundáš levý plech krytu počítačové bedny, na ní bude nalepený štítek.
Na štítku bude název a pak spousta čísel v tabulce. To největší bude ve tvaru "XXX Watt".
Název a to číslo před Watt (to nejvyšší, co najdeš) kolegy zajímá.

Podle všech náznaků bude problém právě v této placaté plechové krabici, v čísle před nápisem Watt, v názvu (některé názvy zasvěceným řeknou hodně). V neposlední řadě by mohl být problém i ve stáří této placaté krabice.

Pro další rady je skutečně nutné vyloučit chybu v této krabici. Případně ji potvrdit. Všechno ostatní je plácání do vody.

To je asi marná snaha.:-|

Ježidědek: (přiběhne, sotva funí) Hej, osobo, ty, hajný! Neběžely tu náhodou děti?
Hajný: Říkáš MLETÍ? To musíš dědku do mlýna!
Ježidědek: Žádný mlýn, žádné mletí! Ptám se, zda tudy neběžely děti!
Hajný: A tak, že motýl letí! To jo, to máš pravdu! Letí!
Ježidědek: Hej, osobo! Ty, hajný! Ty seš snad úplně hluchý!
Já se tě ptám, zda tudy neběžely děti?!