Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flash disk

Ahoj.
Mám problém s flash diskem.
Když ho zapojím a chci si na něj něco zkopírovat, tak mi to nejde a píše ...chyby zařízení i/o.
Na jiném počítači mě flaska funguje. Jen doma ne.
Děkuji za radu. Ivet

mp3 přehrávač asi spoléhá na napájení ze svého akumulátoru, a ne z usb. podobně foun, závada se proto neprojevuje.
proto je možné že na vině je vadná ochrana usb. přemluv někoho s klasickou flashkou a vyzkoušej ji. když to nepůjde, zajdi si koupit nový "pci usb řadič". jestli máš ale notebuka, je to v pytli.