Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flash disk

Ahoj.
Mám problém s flash diskem.
Když ho zapojím a chci si na něj něco zkopírovat, tak mi to nejde a píše ...chyby zařízení i/o.
Na jiném počítači mě flaska funguje. Jen doma ne.
Děkuji za radu. Ivet

Stejne jako u kolegy s nefunkcnim USB (vyse) - odebrat hostitelske USB /vcetne HUBu, coz udela automaticky/ a restartovat system. Nepomuze-li (nenacucha-li si adekvatni ovladace chipsetu), bude treba jej (ovladac chipsetu) reinstalovat z cedka k desce.