Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz ohledně LCD monitoru

Mám takovej problém: Mám monitor Asus vw192s 19 palců širokoúhlej grafiku GeForce 7600GS a problém mám s tím že vždy mi šlo ve woknech maximálni rozlišení ňákých 1490x900 myslim tak bylo vše v pořádku . Problém nastal: hraju onlajnovku vše běží jak má rozlišeni 1490x900 pak jsem dal restartovat počítač a když naběhl windows tak bylo rozhozený rozlišeni a ve vlastnostech už nebylo maximální rozlišení 1490x900 ale ňákých 2048x1536 a možnost rozlišení 1490x900 co jsem měl vždy max tak už tam nebylo a každý jiný rozlišení stojí za prd na tom monitoru :(

zkusil jsem odebrat ve správci zařízeni monitor a restartovat počítač problém zůstal, pak jsem zkusil přeinstalovat grafárnu a taky to nepomohlo nakonec jsem ze zoufalosti formátoval což taky nepomohlo a na konec mě napadlo vzit starej monitor a připojit ho místo LCD po restartu compa ve vlastnostech najelo max rozlišení 1600x1200 myslim tak jak to u starýho montíku bylo vždy prostě to fakalo jak mělo ale po znovu zapojení LCD mi to zas hodilo špatný rozlišení a max rozlišení ve vlastnostech 2048x1536 kerý monitor vůbec nepodporuje

neví někdo jak tam dostanu z5 rozlišeni těch 1400x900 ? který na tom bylo nejlepši ?

Tak jsem na to přišel s monitorem jsem nevyřešil nic proč ho to správně nenadetekovalo ale potřebné rozlišení jsem tam dostal pomoci : plocha/vlastnosti/nastaveni/upresnit/geforce7600gs /

zalozka: Rozlišení obrazovky a obnovovací frekvence

pak dát možnost Přidat vlastní rozlišeni a obnov.frekvence

tam jsem zadal 1400x900

a vše začlo fungovat jak má :)

jestli má někdo stejný problém tak přidávám screen jak na to

my.php :puff: