Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD 5 - nejde hrat

ahoj
koupil jsem si call of duty 5 . po nainstalovani jsem spustil hru jako solo . potom se mne to pta na new game? tak na to kliknu a chci dat obtiznost . at kliknu na cokolik tak efekt je jako bych zmasknul escape . proste mi to nic nevybere . ovladani mam na defaultu. proc mi to nejde vybrat?

Tak mas original alebo nie? Ked nemas tak sa necuduj ze to je polovicate s chybami, a to ta na podpore urcite pochvalia ze pouzivas palene zmetky a este ich aj otravujes , mozno poslu aj kamaratov v zelenom s napisom policia nech ti tu hru spojazdnia rovno na mieste :))
P.S. ano ja mam vsetko legalne. Aj hry. Textaky neviem co to je ale urcite ich nepotrebujem kupovat.

hej uz vidim vyssie. Este ktory directX si tahal? Skus na microsoft.com hladat slova directx runtime, ale nie verziu 9.0c, najnovsi je tusim oznaceny nejaky august 2008 alebo neco 2008.
Inac tazko povedat nacpat vsetky ovladace a ked to nejde tak to reklamovat nech si to vyrobca nastrka dakde a vrati prachy.
P.S. skus sa pripojit k internetu ked to chces hrat, a prip. skus povypinat vsetky ochranne SW ktore ti bezia a pripadne odisntalovat vsetky programy na virtualneCD (daemon, alcohol). Original CD (to ktore je urcene na hratie) maj strcene v CD mechanike.