Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze odebrat síťové připojení

Mám WinXP. Potřeboval jse odebrat stávající síťové připojení v privátní síti, ale nedaříse mi to. Vždy to hlásí chybu: Zaneprázdněné připojení nelze odebrat. Ukončete připojení nebo zavřete stránku vlastností přihlášení a akci zopakujte. Zkoušel jsem odpojit síťový kabel, ale pak se hláška změní na "Nelze odebrat". Při snaze alespoň připojení zakázat, dojde k restartu PC. Jak se mám účtu zbavit?

odeber ve správci zařízení tu síťovku.

spíš ale napiš, čeho tím chceš dosáhnout, co nefunguje.
vím, použít k vytvoření síťového připojení průvodce xp je občas cesta do pekel kvůli jejich zavádějícím názvům, a může vzniknout nesmysl. nejspíš "síťové připojení v privátní síti" je asi podobný nezamýšlený výsledek, potřebuješ tuším něco připojení pro malou kancelář / připojení ke stávající lan.

To jsem zkoušel také. Po restartu PC je to v původním stavu. Zakázat síťovku má stejný následek jako zakázání síťového připojení - restart systému.

Odebrat to chci z toho důvodu, že se mi nedaří nastavit síť mezi WinXP a Vistou. Po několikerém laborování to chci smazat a začít odznova.

Pokud ti to po zakázání síťovky vyvolá restart, znamená to, že máš zavirovaný počítač a vir chce komunikovat.
Takže odpojit počítač od internetu, odvirovat a odvšivit. okud nemáš zkušnosti, může to být roblém, zvláť při nějakém rootkitu. Zkus do nouzového režimu a tam proskenovat počítač.