Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připomínky k novýmu enginu poradny

A mám tu první připomínku.
Když je dlouhej thread, tak se rozdělí na více stránek. V případě prohlížení poradny z mobilu je to pro mě další čekání a další přenesená data. Je možno udělat nastavení, aby se stránka najížděla pokaždý celá? Mohlo by se to integrovat do nastavení profilu každýho uživatele zvlášť.

Přilepuji. host (host)

Linkify či jeho obdoba by měla být standardním dopňkem každého prohlížeče. Vyjímku může tvořit prohlížeč, který umí označení adresy, jeho uchopení a puštění - link se zobrazí v novém okně.

Komfortem může být označení deseti linků, jejich uchopení a puštění - otevře se deset tabů.

Proč by chtěli autoři poskytovat referrer, nebo aktivní url ze svých stránek? Toto má být záležitost prohlížeče, aktivovat neověřené linky.

A proč by ne?
Je snad problém trhnout myší doleva? (mé nastavení), prohlížeče co to neumí jsou mi putna - patří to k výbavě každého prohlížeče. Důvody ti snad vysvětlí admini

Ja osobně jsem spokojenej a neaktivní link mi vůbec nevadí.
---

Tak a toto ste sa dozvedel odkial, ze to MA byt zalezitostou prehliadaca?

Inu je to tak, že některé prohlížeče umí a některé ne - nativně.

Aha, takže to není chyba, nýbrž vlastnost? Jak by řekl klasik: "Nevím, školy nemám, ale..."
Tohle mi to napíše, když tvořím zprávičku a kliknu na ikonku url, IE6:
[http://pc.poradna.net/file/view/1368-feature-jpg]

Jinými slovy-jestli to chápu dobře, to co běžně funguje v dotazech, nefunguje ve zprávičkách. Ale jak říkám, používám jenom selský mozek.
Ad prohlížeč: věřím že Tebe jiné prohlížeče nezajímají, ale třeba já mám pomalý procesor a nabíhání FF je na něm otravně dlouhé. A upgradovat PC jenom kvůli tomu abych mohl přejít na jiný prohlížeč, nevím. Jinak mi totiž PC naprosto stačí, i když i moje pětiletá dcera má mnohem rychlejší.

Neomlouvej se, já jsem to asi nedostatečně vysvětlil: moje hypotéza je taková, že uživatelům s IE nejde vložit odkaz jako aktivní (mnou popsaná chyba), a proto to radši nechají jako text.
Co se týče motivu: používám motiv "host", nic se nezměnilo ani když jsem to změnil na "ocel".
Pokaždé se to ale zparchantí jinak, nezávisle na motivu.
Host:
[http://pc.poradna.net/file/view/1370-error1-jpg]
Ocel:
[http://pc.poradna.net/file/view/1371-error2-jpg]