Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hraním her

Ahoj,
Mám takový problém. Asi tak před 2 měsíci jsem hrál Hitman: Blood Money bez problému, jen trochu sekavě. Asi tak před měsícem jsem přeinstaloval Windows XP a od té doby mi Hitman: Blood Money nejde. Hra se spustí, načítá se mise, v průběhu načítání to spadne a hodí to Windows chybu-neodesílat. Když dám informace o chybě, je tam něco jako e3e6_appcompat.txt. Někde jsem četl, že v tomto souboru jsou informace o chybě ale nemůžu ho najít nikde. Dělá mi to u her jako je Assassins Creed, Call of Duty 5 ale Call of Duty 4 běží bez problému. Opravdu mě nic nenapadá.
Mám DirectX 9c(november 08), nejnovější ovladače grafické karty, i ovladače zvukovky.
Dole se podívejte na chybu, co mi píše Assassins Creed při spuštění.

Můj PC:

Základní deska: MSI KT6V
Grafická karta: MSI NX7600GT
Procesor: AMD Athlon 2400+
RAM: 1280MB

Opravdu nevím, čím to může být ale dost mě to štve. Nemůžete mi třeba poradit, když mám čertsvé Windows, co bych si měl všechno nainstalovat, aby mi běžely novější hry ? Hitman není moc nová hra, a ještě když jsem ho nedávno hrál, a teď nejde.

Předem díky za odpověď

Daj tam najnovsie hyperion a potom preistotu preinstaluj ovaldace grafiky aj zvukovky.
Je aj mozne ze si tu hru nejak blbo nainstaloval alebo si nenainstaloval nejake opravne patche na tu hru, ktore si mal nainstalovane predtym. Alebo nejake patche Win. Su to rovnake Win ako predtym? Ak su XP mas tam aspon SP2?

prosím řekněte mi kde najdu název zvukovky :) můžu napsat jedině to co obsahuje ta chyba:

ntdll.dll
kernel32.dll
ADVAPI32.dll
RPCRT4.dll
Secur32.dll
USER32.dll
GDI32.dll
ole32.dll
msvcrt.dll
SHLWAPI.dll
OLEAUT32.dll
MSVCP80.dll
MSVCR80.dll
comct132.dll
ccL80U.dll
ws2_32.dll
WS2HELP.dll
SHELL32.dll
EAX.dll
d3d9.dll
d3d8thk.dll
VERSION.dll
WINMM.dll
d3dx9_32.dll
DINPUT8.dll
DSOUND.dll
XINPUT1_3.dll
SETUPAPI.dll
binkw32.dll
WININET.dll
CRYPT32.dll
MSASN1.dll
iphlpapi.dll
faultrep.dll
USERENV.dll
WINSTA.dll
NETAPI32.dll
WTSAPI32.dll
Apphelp.dll

Tak to nam je naprd.
Aku mas zvukovku najdes podla toho kam je strcena, ked mas nejaku v PCI slote tak sa na nu pozri a budes vediet co to je, alebo skus everest home. Ak nemas zvukovku v PCI slote tak je integrovana na zakl.doske a spravny ovladac najdes na CD k zakl.doske/webe vyrobcu zakl.dosky.

Mozes skusit v nastaveni hry vypnut priestorovy zvuk/EAX, ak to nepomoze tak mozes skusit v nastaveni directx (tusim to je v start-spustit dxdiag) vypnut akceleraciu zvuku, ak tam na to mas nastavenie. Ked to nepomoze tak to nastav na povodne nastavenie. Ale najprv nainstaluj spravne ovladace (web vyrobcu dosky resp. zvukovky ak ju mas externu).

nevypisuje to nic...jen když dam zobrazit technickou zprávu o chybě tak to je to co už jsem psal dříve

ntdll.dll
kernel32.dll
ADVAPI32.dll
RPCRT4.dll
Secur32.dll
USER32.dll
GDI32.dll
ole32.dll
msvcrt.dll
SHLWAPI.dll
OLEAUT32.dll
MSVCP80.dll
MSVCR80.dll
comct132.dll
ccL80U.dll
ws2_32.dll
WS2HELP.dll
SHELL32.dll
EAX.dll
d3d9.dll
d3d8thk.dll
VERSION.dll
WINMM.dll
d3dx9_32.dll
DINPUT8.dll
DSOUND.dll
XINPUT1_3.dll
SETUPAPI.dll
binkw32.dll
WININET.dll
CRYPT32.dll
MSASN1.dll
iphlpapi.dll
faultrep.dll
USERENV.dll
WINSTA.dll
NETAPI32.dll
WTSAPI32.dll
Apphelp.dll

Když chci najít ten soubor appcompat.txt tak ho nemůžu nikde najít...už začínám být zoufalý...

Tak zavolaj toho "my", aby to urobil presne tak ako predtym. Vcetne spravneho nastavenia BIOSu atd.

P.S. Preco si tie Win preinstalovaval? Nieco nefungovalo? Ked to nefunguje ani po preinstalovani tak je tam nejaky HW problem. Vseobecne potrebujes len nainstalovat Windows (nacisto vcetne formatovania) a spravne ovladace, directx, hru, a funguje. Ked nefunguje tak bud nevies nainstalovat spravne ovlaadce alebo mas HW problem alebo kradnutu blbo napalenu hru.

Napr. tam kde si to kupil a zaplatit za to ze ti to daju dohromady ked si to potentoval.
Tak skus tie Win nainstalovat uplne nanovo, vcetne formatovania (predtym si samozrejme odzalohuj svoje data/dokumety/atd). Potom do tych Win SP2 alebo 3 ak uz nebol na instalacke, a spravne ovladace (najprv k zakl.doske/chipsetu, potom ku grafike, zvukovke, atd). DirectX runtime z www.micorosft.cz
Nainstalovat hru a musi fungovat. Ked nefunguje tak mas bud blbu instalacku tej hry, alebo hardwarovu zavadu v PC (alebo nieco blbo v BIOSe ked si sa hrabal v BIOSe)
Viac sa k tomu napisat neda bez toho aby sa na to pozeral niekto kto ma o tom patricne znalosti a videl co tam robis blbo, prip. ze co za ocrackovane nefunkcne hry sa tam snazis instalovat

Tak si tam instaloval blbe ovladace, alebo si instaloval blbo tu hru. Alebo je PC vadne.
P.S. nainstaluj to znova uplne nacisto a len spravne ovladace. Z dodanych CD (najnovsie ovladace nie su vzdy najlepsie ked mas stary PC). A zacina sa ovladacom chipsetu (hyperion). Instaloval si tam kdejake ovladace hore dole cez seba ktovie co si tam vsetko poinstaloval.

Ahoj vidím, že po přinstalování windowsu mjí lidi taktéž problém s hrama. Tak se připojuji ke Cruiserovi ačkoliv já sice mám Windows 7 64 bit a vše mi fungovalo skvěle až do doby kdy jsem tam dal windows 10 což potom jsem se vrátil k Windowsu 7 přesněji to nechal celé znova přinstalovat od znova na 7 systém akorát od té doby tak jak byl problém ve windowsu 10 tak je už i to samé ve windowsu 7 a to nyní, že hry NFS Underground a Carbon sice jdou instalovat, ale nejdou spustit hlásí to abych se přihlásil jako správce nebo co, že nemám oprávnění což jsem se přihlásil jako správce , že tu hru chci spustit jako správce, ale buhužel ani to nepomohlo sice hláška se neukazuje ale nic se taky neděje když kliknu na spouštěcí ikonu a totéž je u jinejch her, ale není jich moc tak u 4 her to i Call of Duty 1 a 2 no a další problém je ten že nejdou instalovat hry Call of Duty 4 a 5 při provádění instalace u 4 dílu to skočí tak do poloviny pak to vázne celou dobu je tam pořád jen nápis registration update, ale instalace stojí dokud se nezastaví mechanika a ta jak se zastaví tak je to v háji, protože pak už není z čeho načítat po asi 5 minutách nebo déle jak mechanika pracuje,ale nic se neděje v instalaci tak pak se zastaví a tím pak chyba interní nebo co a zbývá mi jen dát odejít tím instalace neproběhla žádná a vlastně složka kde hru měl instalovat zmizí taky, protože šlo o chybnou instalaci takže z paměti na disku nic neubyde. Tento problém se týká 3 her, že nejdou už instalovat zpět do windowsu 7 a přesto jsem jich tam tehdá instaloval bez problému. Co měl windows 10 měl problém pak se vrátil na windows 10 abych problém vyřešil, ale bohužel problém je už stejný a řešil jsem to i se srvisákem co opravuje pc i na netu kdo se v tom vyzná jestli tohle už taky někdo neřešilm, ale bohužel nic. Jen mě tak napadlo je možné tento problém třeba vyřešit přes nouzový režim ve Windowsu 7? Akorát pochybuji, že tam mi to hry, které mají problém nabídne což je nesmysl. Nevím jak to vyřešit. Ale mám v plánu za 2 roky přejít na windows 10 když stejnak problém mi zůstal po tý 10 tak jsem ji tam mohl nechat. Já se vrátil na 7 jen proto abych ten problém vyřešil, ale to mohl zůstat u 10 kdybych věděl, že se nic nezmění. Problém je asi ten, že u 10 se něco změnilo a tím to je tak už u 7 nebo nevím kde je problém jiné vysvětlení nemám.