Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi router SMCWBR14-G2

Zdravím. Máte někdo zkušenosti s tímto wifi routerem? http://www.lan-shop.cz/routery-a-jine-wan-prvky/sm c/18786. Jde mi přednostně o tento typ, protože ho můžu mít téměř zadarmo :-). V současné době používám připojení přes O2 a router ZyXEL Prestige 660RU-T3. Stolní PC jsem vyhodil a používám pouze notebook a nechci být závisly na kabelu při pohybu po domě. Jde mi hlavně o jednoduchost nastavení sítě, protože jsem v této oblasti (i po přečtení článku na této stránce o bezdrátové síti) totálně vedle. Děkuji.

SMC dsl routre patria medzi najspolahlivejsie ake poznam. Toto sice nie je dsl router (nema v sebe zabudovany modem), ale co sa tyka sietovych veci znacke SMC verim.
Pokrytie 2 poschodi jednym vysielacom neodporucam vdak mrtvemu uhlu kde sa signal vobec nesiri a nizkemu horizontalnemu vyzarovaniu (standardne cca 10 stupnov). V podstate sa signal na spodnom poschodi siri len odrazmi a to nie je spolahlive spojenie.
Pokial je mozne treba mat na poschodi jeden vysielac a s klientmi medzi nim len roomovat.