Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem posunutý zvuk DVD

mám požičané dvd a keď ho pustím na PC tak ide v pohode, ale ak ho pustím na stolovom DVD je zvuk posunutý oproti videu cca o 2-4 sekúnd. Ine dvd na stolnom prehrávači idú normálne. Čím to môže byť? Da sa to nejak napraviť? Zvuk je dolby digital český, keď som skúšal anglický tak nebol posunutý.

Nedovedu si představit, že by DVD dělalo problémy s čímkoliv.
Patrně je cracknuto a vypáleno blbě. Pokud EN zvuk je OK,
tak se podívej do menu stolového DVD, jestli tam není časový posun.
Na 95% tam nebude. Kdyby už nebyla žádná jiná možnost,
tak to jde oklikou třeba přes VirtualDub a zpátky do DVD.

Zapomněl jsem na převod DVD do AVI, třeba Dr.DivX,
pak jde zvuk posunout třeba ve VD nebo v AVI Split Classic:

www.bobyte.com

Dr.-DivX