Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno cmd (ipconfig)- jak získat od DHCP stejnou IP adresu jako předtím?

Jake dva parametry musim postupne (tj 2x) dat do prikazu ipconfig, abych odstranil soucasnou ip adresu pridelenou DHCP serverem a obdrzel tu, kterou jsem pouzival minule?
A) dhcp
B) flush
C) reassign
D) refresh
E) release
F) renew

nedari se mi to vygooglit a taky sem to nevycetl v ipconfig -help

myslim si ze by to mohlo byt nejdrive release a potom reassing, co myslite?

To je technicky nemožné. DHCP může přidělovat vždy stejnou IP adresu konkrétnímu síťovému rozhraní jen tehdy, pokud je tak nakonfigurován (IP vs MAC). Vyžádání konkrétní IP z DHCP je z logiky věci nesmysl.

PrasatkoPee

je tedy jasne ze v tom testu jsou take odpovedi na zmateni (viz te tam neni reassigned a flush). Sice je hezky, ze odpoved neexistuje ale ja musim vybrat nejakou volbu a cert vi co tim tvurci Cisca chteli rict... je mozne ze tam maji chybu a nebo me napada ze jsem si to spatne prelozil:

Which two ipconfig parameters are used within Windows XP to remove and assign the IP address previously provided by a DHCP server? (Choose two.)