Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na výrobu letákov

Poraďte niekto nejaký jednoduchší program na grafické spracovanie - výrobu letákov . Mali by tam byť texty, obrázky a fotky , ktore by sa mali zladiť tak, aby tvorili jeden celok.

to bych nedoporučoval - to vypadá hrozně amatérsky, čisté bitmapy bez vektorů matlají jen děti...

Jako "entry" řešení bych navrhnul OpenOffice
Jako "semi-pro" navrhuju Scribus a InkScape (nebo za pár korun Callisto, ale IMHO výše uvedené programy jsou vynikající a zdarma)

Profi řešení již je komerční (Adobe suite)

Adobe Creative Suite zas nedoporucim ja (pro domaci pouziti). Kdyz odhlednu od docela problemove instalace a aktivace, je tento soft velmi narocny na HW. Pod E8400 se ctyrmi gigy RAM a s hodne rychlym diskem se s tim ani poradne neda delat. Spravuju par grafickych stanic a vim, wo co gou. Nehlede na cenu. Na doma - nebrat.

Budu trochu oponovat.

Dcera má jak CS3 Design Premium tak CS4 Web Premium. Pravda, na 2 roky starém noťasu s 1,5 giga RAMky a pomalým diskem (XPSP3) to trvá (dělat se v tom ale dá). Na jejím druhém PC, C2D na 3GHz, nějaká nVidia 8800, 4GB RAM a SASA II disk (Vista Ultimate 64) ale jede nad očekávání svižně. V případě zapnutí "OpenGL akcelerace GPU" jí jede fotošop CS4 jako blesk (oproti CS3). Jistě, nedělá s nějakými ohromnými soubory, nemá spuštěno 5 adobáckých aplikací najednou.

Nevzít sw za 50 tisíc za dvojku a něco (studetská licence) by byl hřích.

Jak píše Karel nahoře. Zoner Callisto 5. Ne 4, pokud budeš chtít výsledek nechat tisknout, tak čtyřka má mizerný export do PDF. V tiskárně tě s nativním formátem Zoner Media pošlou někam, ale PDF vezmou bez problémů. A ZC5 už je s exportem do PDF ok.
Nebo můžeš použít nějakou starší verzi Corel Draw, taky by neměla být drahá.