Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tipy na kvalitní telefon do 7-8 tisíc?

Ahoj vsichni. Shanim nejaky novy telefon. Pozadavky da se rici ze ani tak extra nenam. Kdyz mi nekdo poradite, reknete zkusenosti s tim co mate, budu moc rad....;) diiiiky*
Změna předmětu, původně: Typy na kvalitní telefon do 7 8 tisíc? (anarchist)

To se těžko radí, když nemáš extra požadavky. To můžeš rovnou naběhnout do obchodu a koupit první krám, co ti padne pod ruku. Telefonovat, posílat SMS, fotit a přehrávat hudbu dnes umí každej telefon od 4 tisíc.
Chceš obyčejnej hloupej telefon, nebo smartphone?

Shanim nejaky novy telefon.

Podle té věty soudím, že na telefon máš (vzhledem k poměrně vyšší ceně) jedinej extra požadavek - aby se s ním dalo machrovat. Takže vybírej očima.
Osobně bych šel opět do nějaké Nokie z N series. Mám rád Symbian.

zkusim to trochu upresnit. Libi se mi treba telefony s "plnohodnotnou" klavesnici, neni to ale podminkou, protoze se mi hodne libi i dotykovy displej. Chtel bych ho pouzivat jako mp3ku, ale rad bych ho pouzival i na shlednuti nejakeho toho filmu. RAd bych na tom neco i kvalitne vyfotil;) Kdyby to chyzalo i televizni vysilani, bylo by to super. Moc telefonum nerozumim, a nevim kde se poradne podivat na nejake recenze, co jaky telefon umi a hlavne kvalitne... JAzyk nerozhoduje, ENG je pro me stejne jako CZE.

telefony s "plnohodnotnou" klavesnici, i dotykovy displej. jako mp3ku, i na shlednuti nejakeho toho filmu

Já mám tyto dva:
http://palm.cz/1057EU-CENTRO-GSM-EDGE-PalmOS-5.4.9 -PDA-phone.html
http://palm.cz/1049EU-TREO-680-chytry-telefon-CZ-l okalizace.html

na stránkách dole jsou odkazy na rozsáhlé recenze.

Na focení mám digifoťák, TV to nemá. Moc ale netelefonuju, používám to jako kapesní počítač :-) + SMS, email (IMAP) a ICQ (to v PC nechci).