Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s zobrazovaním znakov putty-debian

Dobrý deň

mám taký problém so zobrazovaním znakov.

na debiane mam slovensku klavestnicu. Ked sa pracujem fyzicky na tom pc tak je vsetko v poriadku. Ked sa na neho napojím cez putty tak mám problém so slovenskou klávestnicou a zobrazujem mi nekorektné znaky ako napr:

E: SĂşbor zĂĄmku /var/lib/apt/lists/lock sa nedĂĄ otvoriĹĽ - open (13 PrĂ­stup odmietnutĂ˝)
E: Adresår zoznamov sa nedå zamknúż

Viete mi v tomto pomôcť?

No zacnem riesit veci az ked sa vyskytne problem :) takze putty som moc nastavovat neskusal. len som si myslel, ze to nie je problem v puttym nakolko toto som si naistaloval debiancek na ktorom budem robit pokusy :) A co som sa doteraz pripajal na nase servery tak som sa s takymto prob. nestretol tak som si myslel ze je to v tom "mojom debiane" nieco zle nastavene. Vsak kazdy musime neako zacat :)