Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění položek z Přidat nebo odebrat programy

Dobrý den, vyskytl se mi malý problém a to, že mi nejdou odstranit cca 10 položek z přidat nebo odebrat programy, jedná se o položky programu Nero, který už na počítači nemám, ale v přidat nebo odebrat programy to pořád je a když dám odebrat, nenajde to cestu.
Zkoušel jsem ručně vymazat položky z registru a taky to projet programem TuneUp Utilities a pořád tam ty položky jsou.
Nevíte, kde může být problém?
Děkuji

Ja len zasnem jak si ludia su schopni zasrat PC cleanermi a optimizermi viac ako bolo zasrate predtym len kvoli tomu ze maju v pridat programy polozku ktora a)vobec nicomu nevadi a b) da sa za 3sekundy rucne zmazat z registry, bez zasierania PC optimizermi. Cestu uvideol uz Karel, a za dalsie regedit ma aj vyhladavanie (clovek s IQ>10 hlada ten nazov ktory sa zobrazi v pridat/ubrat programy, a na 100% ho regeditom aj najde - win si ten nazov nevymysla, je ulozeny v registry)

Tohle pomohlo, děkuju moc :).

Btw. jěště bych měl dotaz na okraj, ať nemusím zakládat nové téma...proč nabízí Microsoft na MS Update všechny verze Frameworku, proč nenabízí jen tu nejnovější (3/3.5), liší se verze v něčem, nebo je to stejné jako u Service Packů, že vždy ta novější verze obsahuje taky věci z předchozí různě vylepšené, atd...?