Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Set top box upc spojit s pc

Půjde spojit set top box pro digi cable tv upc s televizní kartou winfast?
Má někdo zkušenosti?
Jaká je kvalita obrazu přes s-video?
Jaké výstupy ten jejich personál video recorder jak svému set top boxu má?
Chci sledovat kabelovou tv na pc.
Tv karta má klasický s-video vstup.
Půjde i v pohodě nahrávat? Samozřejmě ale s dvojitým převodem analog digital?

Tak ten set-top box má klasický analogový 3 cinch výstup, přes který to propojit můžeš. Kvalita obrazu odpovídá kvalitě v TV. UPC nepoužívá zrovna velké datové toky, ale koukat se na to dá. Nahrávat by jít mělo, ale záleží taky na tom co přesně máš za kartu a jaké používáš ovladače (u winfastu zrovna dost hrůza) a aplikaci.

Ten STB (fuj, to je mi ale zkratka!) má, pokud jsem si dobře všiml, pouze výstup na scart (jestli je na něm s-video, tak to se budu muset podívat do manuálu, zatím jsem to nezkoumal). Potom má výstup na USB1, takže filmy nahrané na vniřní HDD půjdou přetáhnout do počítače. Sice rychlostí USB1, ale půjde to - a bez konverze analog digital. Dobré je také to, že tam, přímo v tom STB (fuj, to je mi ale zkratka!), lze snadno a pohodlně stříhat (tuším, že s přesností na snímek), takže si člověk napřed upraví nahraný film a až potom přetahuje.

Vzdy je lepsie preniest to digitalne a previest v PC na iny format, ako grabovat to cez composite signal (rozdiel kvality 100nasobny v prospech digitalneho prenesenia). P.S: pripojit to urcite pojde, do TV predsa tiez potrebujes pripojit composite signal, nechapem co riesis. Kazdy settopbox musi mat nejaky vystup composite sigalu (na Scarte alebo na cinchi) inac by k tomu neslo pripojit 90% televizorov.

Vím že to mít výstup musí, ale pro jistotu se ptám. Na upc slečna říkala, že to spojit nejde. Co já vím. Může v tom signálu být nějaká protikopírovací ochrana co vyřadí kartu. Odborník na to nejsem, tak se ptám.
Už vím že to jde a to je hlavní. Jde mi o to jestli to skutečně má na sobě konektor s video hosiden, ať nemusím kupovat redukci ze šcartu.
Nahrávat chci jen do toho jejich boxu.Ne do pc