Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Set top box upc spojit s pc

Půjde spojit set top box pro digi cable tv upc s televizní kartou winfast?
Má někdo zkušenosti?
Jaká je kvalita obrazu přes s-video?
Jaké výstupy ten jejich personál video recorder jak svému set top boxu má?
Chci sledovat kabelovou tv na pc.
Tv karta má klasický s-video vstup.
Půjde i v pohodě nahrávat? Samozřejmě ale s dvojitým převodem analog digital?

Ten STB (fuj, to je mi ale zkratka!) má, pokud jsem si dobře všiml, pouze výstup na scart (jestli je na něm s-video, tak to se budu muset podívat do manuálu, zatím jsem to nezkoumal). Potom má výstup na USB1, takže filmy nahrané na vniřní HDD půjdou přetáhnout do počítače. Sice rychlostí USB1, ale půjde to - a bez konverze analog digital. Dobré je také to, že tam, přímo v tom STB (fuj, to je mi ale zkratka!), lze snadno a pohodlně stříhat (tuším, že s přesností na snímek), takže si člověk napřed upraví nahraný film a až potom přetahuje.